Mecz Polska-Niemcy w Pruszkowie

Sporty Walki

9 lipca w pruszkowskiej hali Znicz odbędzie się ósma gala DSF Kickboxing Challenge. Na ringu spotkają się najlepsi zawodnicy z Polski i Niemiec.

Ponad 10 arcyciekawych pojedynków w formułach K-1 i full contact. Kickboxing na najwyższym poziomie będzie królował w Pruszkowie. Grupa DSF w swoim składzie ma takich zawodników jak Dorota Godzina, Radosław Paczuski czy Łukasz Wichowski. To czołowi polscy zawodnicy, którzy potrafią dostarczyć wielu emocji i wrażeń.

Ostatnia gala DSF Kickboxing Challenge odbyła się kwietniu na warszawskim Bemowie. Wtedy to Polska zmierzyła się z Litwą. Biało-czerwoni wygrali 2:1 dzięki triumfom Przemysława Zimnickiego oraz Jana Lodzika. 

W Pruszkowie Polacy zmierzą się z Niemcami. – 9 lipca po raz drugi wracamy do podwarszawskiego Pruszkowa. Będzie to trudny mecz, tym razem z Niemcami. Nie spoczywamy na laurach po sukcesie ostatniej gali, stawiamy sobie co raz większe wyzwania. Wiem, że będzie to ciężki czas dla całego zespołu tworzącego DSF Kickboxing Challenge, ale liczy się końcowy efekt – a ten będzie zaskoczeniem! Głęboko wierzę, że kolejna impreza będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem, w porównaniu do naszej ostatniej, kwietniowej produkcji. Zapraszam wszystkich serdecznie – zapewnia szef DSF  Kickboxing Challenge Sławomir Duba.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.