Malichy Cup 2010

Region

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się piłkarski turniej osiedlowy Malichy Cup 2010.

MALICHY CUP to piłkarski turniej osiedlowy. Odbywa się od 1997 roku w Pruszkowie- Malichach przy ulicy Spacerowej. Organizowany jest przez grono społeczników, dzięki pomocy i wsparciu miasta Pruszkowa oraz sponsorów. Dedykowany jest dla dorosłych i młodzieży, wszystkich kochających sport, a w szczególności piłkę nożną.

Głównym pomysłodawcą i współorganizatorem MALICHY CUP był Adam Artymko, który 26 stycznia 2006 roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym, przeżywszy 29 lat. Chcąc podziękować Adamowi za wkład jaki włożył w tworzenie MALICHY CUP, od 2006 roku turniej nosi imię: „Turniej Malichy Cup im. Adama Artymko”.  

Tegoroczna edycja odbędzie się 30 maja.  W związku z bardzo złym stanem murawy boiska przy ulicy Spacerowej w Malichach, organizator podjął decyzje o przeniesieniu turnieju na boisko:
Gimnazjum Nr 4 w Pruszkowie  ul. Hubala 4.

Więcej informacji na www.malichycup.pl

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.