Liderki przegrały w Krakowie

Region

Sobotni  rywal Liderek przerwał serię zwycięstw naszej drużyny. Pruszkowianki w ciągu pięciu kolejnych spotkań odnosiły tylko zwycięstwa. Wisła Can Pack Kraków okazała się jednak zbyt trudnym rywalem.

Już pierwsze minuty spotkania pokazały, że drużyna gospodarzy jest doskonale przygotowana do tego spotkanie. Wiślaczki szybko wyszły na sześciopunktowe prowadzenie. Liderki próbowały dotrzymać kroku gospodyniom jednak bez skutku. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 24:14 dla Wisły.

Na początku drugiej kwarty Liderki były bardzo zmobilizowane. Pruszkowianki powoli odrabiały straty. Niestety w pewnym momencie zabrakło im skuteczności i celności. To wykorzystała drużyna Wisły, która pewnie zdobywała kosz za koszem, wychodząc na ośmiopunktowe prowadzenie.

Po przewie gospodynie były już praktycznie nie do zatrzymania. Dzięki świetnej dyspozycji zawodniczki Wisły Can Pack Kraków wypracowały dwudziestopunktowa przewagę, której Liderki nie zdołały zniwelować aż do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 70:52 dla Wisły.

Wisła Can – Pack Kraków – PTS Lider Pruszków 70:52 (24:14, 12:14, 19:7, 15:17)