Lider lepszy od Nadarzyna

Tenis Stołowy

KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg nie ma litości dla rywali w Ekstralidze tenisa stołowego. Przekonały się o tym zawodniczki GLKS-u Nadarzyn.

Podopieczne Marcina Kusińskiego jechały do Tarnobrzega w dobrych nastrojach. We własnej hali pokonały mocny SKTS Sochaczew 3:1. Po raz kolejny ekipę z Nadarzyna do zwycięstwa poprowadziła Klaudia Kusińska. W starciu z liderem nie było już tak kolorowo.

Sposób na Kusińską znalazła Han Ying, która wygrała w trzech setach. GLKS wrócił do gry za sprawą Darii Trigolos. Białorusinka mocno weszła w starcie z Andreą Todorović i wygrała pierwszą partię do 4. Zawodniczka KTS wyprowadziła gospodynie na prowadzenie, ale Trigolos walczyła do końca i po zaciętym tie-breaku wygrała.

Marta Smętek starała się, jednak wygrała tylko jedną odsłonę w starciu z Kingą Stefańską. Najlepszą zawodniczką meczu była Han Ying, która nie straciła ani jednego seta. Daria Trigolos nie była w stanie przeciwstawić się reprezentantce Niemiec.

GLKS Scania Nadarzyn po 8. kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli Ekstraligi z dorobkiem 12 punktów.