Legia lepsza od Znicza

Znicz Pruszków przegrał w Warszawie z Legią 0:2 w sobotnim meczu sparingowym.

Mecz odbył się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej. Już w 18. minucie prowadzenie objął wicelider ekstraklasy. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Piotr Giza. Jeszcze przed przerwą mogło dojść do wyrównania. Błażej Radler nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Obrońca Znicza trafił w słupek.

W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Sebastian Szałachowski, który otrzymał piłkę po podaniu od Marcina Mięciela.

Legia Warszawa Znicz Pruszków 2:0
Piotr Giza 18, Sebastian Szałachowski 52

Legia Warszawa: 82. Ján Mucha (46, 88. Maciej Gostomski) – 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz Ventura, 4. Dickson Choto, 5. Jakub Wawrzyniak – 20. Sebastian Szałachowski, 16. Ariel Borysiuk, 8. Maciej Iwański, 7. Piotr Giza, 31. Maciej Rybus – 21. Marcin Mięciel

Znicz Pruszków: Adrian Bieniek – 15. Błażej Radler (46, 22. Grzegorz Piesio), 6. Piotr Klepczarek (55, 18. Dawid Ptaszyński), 17. Zbigniew Kowalski (46, 21. Norbert Jędrzejczyk), 5. Rafał Zaborowski (46, 4. Artur Januszewski) – 8. Jakub Kawa (46, 2. Marcin Rackiewicz), 11. Piotr Kasperkiewicz (46, 22. Piotr Bazler), 13. Jacek Falkowski (69, 20. Bartosz Osoliński), 3. Marcin Wojciechowski (58, 7. Adrian Kasztelan) – 19. Tomasz Feliksiak (46, 9. Łukasz Cichos), 14. Kacper Tatara (46, 16. Kamil Biliński)