Koszykówka: wyniki z weekendu

MKS Pruszków znów wygrywa w doskonałym stylu. Z kolei Elektrobud Investment ZB Pruszków niestety ponosi trzecią z rzędu porażkę.

– Wysoka wygrana nasze dziewczyny w Olsztynie. O zwycięstwie w kolejnym już meczu zdecydowała trzecia kwarta, wygrana 33:10. Drugi najlepszy wynik w sezonie (15 punktów, 7 zbiórek, EVAL 19) zaliczyła Alicja Wawrzyniak – olsztynianka, wychowanka KKS – poinformował MKS Pruszków.

Mecz zakończył się wynikiem 93:67 dla drużyny z Pruszkowa.

Za tydzień MKS zmierzy się z liderem 1 Ligi Kobiet – Arką Gdynia. Co więcej, mecz odbędzie się w Pruszkowie w Hali Znicz.

Niestety znów nie mamy dobrych wieści od Elektrobud Investments ZB Pruszków… Niewiele zabrakło, ale niestety pruszkowianie przegrali 83:89 z GKS Tychy. Znicz Basket od początku był w tyle z punktami. Jednak bardzo dzielnie gonił przeciwników. W czwartek kwarcie udało się nawet prowadzić. Potem doprowadzono do remisu. Niestety w dogrywce wygrał GKS.