Kolejne wypożyczenie z ekstraklasy do Znicza

W wiosennych meczach dla Znicza Pruszków walczyć będzie Jacek Falkowski. Piłkarz Jagiellonii został wypożyczony na pół roku - poinformowała "Gazeta Współczesna".

Falkowski miał do wyboru przenosiny do Arki Gdynia lub właśnie do Znicza. Ostatecznie wybrał Pruszków, gdyż liczy na częstsze występy.

Piłkarz „Jagi” gra na pozycji środkowego pomocnika. 26-latek na jesieni zagrał w dwóch meczach swojego zespołu.

Tymczasem Znicz rozgrywa kolejne mecze sparingowe. W środę zremisował w Łowiczu z Pelikanem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu w 78.minucie zdobył Kamil Biliński. Wyrównał dwie minuty później Paweł Krzysztoporski, który wykorzystał rzut karny.