Kolejna porażka Nadarzyna

GLKS Nadarzyn przegrał u siebie z zespołem OKS Olsztyn 1:2. To trzecia porażka piłkarzy z Nadarzyna z rzędu.

Podopieczni Tomasza Matuszewskiego po zapewnieniu sobie utrzymania, mieli walczyć o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu. Jednak jak na razie sukcesywnie spadają w ligowej tabeli.

Podczas sobotniego spotkania od początku lepiej prezentowali się goście. Już w 5. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Paweł Baranowski. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym najlepiej ustawił się właśnie Baranowski, który pewnym strzałem pokonał Macieja Łykowskiego.

Goście cały czas prowadzili grę, nie pozwalając rywalom na stworzenie sobie sytuacji podbramkowych. W 42. minucie gracze OKS podwyższyli prowadzenie. Po błędzie Łykowskiego piłkę do siatki wpakował Eduardo da Conceicao Maciel.

W przerwie trener Matuszewski za słabego tego dnia Piotra Charzewskiego wprowadził Andrzeja Dzierżawskiego, który wniósł trochę żywienia w poczynania GLKS-u i dał nadzieję na korzystny rezultat. W 74. minucie Dzierżawski zdobył kontaktowego gola.

Mimo, iż od tego momentu Nadarzyn miał kilka groźnych okazji, to żadnej nie udało się wykorzystać i piłkarze GLKS doznali trzeciej porażki z rzędu.

Podopieczni Tomasza Matuszewskiego na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zajmują 13. miejsce w tabeli II ligi i tracą dwa punkty do znajdującej się na 10. pozycji Resovii.

GLKS Nadarzyn – OKS 1945 Olsztyn 1:2 (0:2)

GLKS: Łykowski – Sala (71’ Goliński), Sztybrych, Cegliński, Wojtczak M. – Wrzesiński, Dynarek, Grajek, Rembiejewski (84’ Kaleta) – Charzewski (62’ Dzierżawski), Zaniewski

OKS 1945: Sak – Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec – Kowalski (81’ Miłkowski), Stefanowicz, Tunkiewicz, Filipek (90’ Alancewicz) – Eduardo (76’ Suchocki), Retusz

Sędziował: Leszek Gawron (Mielec)