Kolarze na start!

Nadarzyn

W najbliższą niedzielę, 8 maja, szykuje się nie lada gratka dla miłośników jednośladów. Do Młochowa zawita LOTTO Poland Bike Marathon.

Co to za impreza? To cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich organizowanych przez byłego kolarza – Grzegorza Wajsa. Charakterystyczne, okrągłe numery startowe widnieją co roku na tysiącach rowerów – od przedszkolaków do seniorów. Przed zawodami można skorzystać z bezpłatnego serwisu, w trakcie – z bufetów na trasie i w miasteczku Poland Bike. Dla najmłodszych przygotowana jest Chatka Małolatka. To impreza dla całych rodzin – jeździć na rowerze może każdy!

I dlatego już 8 maja w zespole pałacowo-parkowym w Młochowie będziecie mogli wziąć udział w zawodach LOTTO Poland Bike Marathon. Do wyboru są trzy dystanse: FAN (8 km), MINI (29 km) i MAX (52 km). Kolarze rywalizować będą na terenie Lasu Młochowskiego. Trasa jest technicznie dość prosta, jednak nie będzie brakowało na niej bardziej wymagających fragmentów. Doskonała okazja na „rozgrzewkę” przed kolejnymi kolarskimi wyzwaniami.

Jak zapewnia Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn – Słoneczna pogoda „zamówiona”, najwyższy poziom sportowo – organizacyjny zapewniony, dobra zabawa pewna.
Szykujcie się na wielkie ściganie i wielkie emocje, a to wszystko w cudownych plenerach młochowskiego parku i lasu. Dla wszystkich miłośników dwóch kółek obecność obowiązkowa.

Zapisy w Biurze Zawodów – 7 maja w godz. 14.00 – 17.30 i 8 maja od godz. 8.30. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.