Już we wtorek Mega Hit w Pruszkowie

Region

We wtorek, 21 września o godz. 18:30 w ramach 1/16 Pucharu Polski Znicz Pruszków podejmuje ekstraklasową drużynę Polonii Warszawa.

Zapowiada się wielka gratka dla kibiców futbolu. Polonia Warszawa jest głównym kandydatem do mistrzostwa Polski. Drużynę prowadzi były trener reprezentacji Polski Paweł Janas. W kadrze Czarnych Koszul znajdują się reprezentacji Polski tacy jak: Artur Sobiech, Euzebiusz Smolarek, Tomasz Jodłowiec, Sebastian Przyrowski, Dariusz Pietrasiak czy Adrian Mierzejewski. W szeregach Polonistów gra również kilku graczy zagranicznych o bardzo dużych umiejętnościach. Warto dodać, ze Znicz nie jest na straconej pozycji, gdyż w tym sezonie odniósł komplet zwycięstw na własnym stadionie. Pruszkowianie zajmują obecnie drugie miejsce w drugiej lidze i tracą tylko jedno oczko do lidera.

Na papierze murowanym faworytem są Poloniści, ale w sporcie wszystko jest możliwe. Zapraszamy serdecznie na ten mecz, bilety w cenie 10 zł ulgowy 20 zł normalny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.