Jagiełło w Zniczu

Piłka Nożna

21-letni Aleksander Jagiełło został nowym zawodnikiem Znicza Pruszków. Ostatnio mierzący 170 cm pomocnik występował w Dolcanie Ząbki.

Jagiełło mimo, że runda wiosenna ruszyła kilka tygodni temu pozostawał bez klubu. Spowodowane było to faktem wycofania się z rozgrywek I ligi przez Dolcan Ząbki. 

21-latek większość swojej kariery spędził na Mazowszu. Pierwsze piłkarskie szlify zbierał w Legii Warszawa, gdzie od szczebla juniorskiego poprzez Młodą Ekstraklasę trafił do pierwszego zespołu. W swoim dorobku ma Puchar Polski. Jagiełło zaliczył kilkanaście występów w Ekstraklasie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz Lechii Gdańsk.

W poprzednim sezonie grał w Arce Gdyniea z której odszedł. Jesienią występował w Dolcanie Ząbki. Mimo młodego wieku Jagiełło zwiedził już kilka klubów, teraz spróbuje z jak najlepszej strony pokazać się w Zniczu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.