Grad bramek w niskich ligach

Piłka Nożna

Aż 118 goli padło w spotkaniach zespołów z naszego podwórka w rozgrywkach niskich lig piłkarskich. Jak prezentują się wyniki poszczególnych drużyn? Sprawdźcie.

W IV lidze mazowieckiej w grupie południowej Mszczonowianka Mszczonów pokonała zespół Dolcana II Ząbki 4:1. Miniony weekend do udanych zaliczą zawodnicy Znicza II Pruszków, który wygrali z Szydłowianką Szydłowiec 3:0. Błonianka Błonie również ma powody do zadowolenia. Jej starcie z Victorią Sulejówek zakończyło się wynikiem 1:0. Na wyjazdach nie poszczęściło się żyrardowianom i raszynianom. Żyrardowianka Żyrardów uległa 1:3 zespołowi Mazur Karczew. A KS Raszyn przegrał 0:2 z warszawskim Hutnikiem. Bezbramkowym remisem zakończył  się mecz Drukarza Warszawa z UKS Łady.

W grupie północnej powody do zadowolenia ma Ożarowianka Ożarów Mazowiecki, która po spotkaniu z Ostrovią Ostrów Mazowiecka umocniła się na szczycie tabeli. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

W okręgówce bez większych wzlotów. Żaden z naszych zespołów po minionym weekendzie nie może dopisać do swojego konta trzech oczek. Punktami w swoich spotkaniach podzieliły się trzy zespoły: Pogoń II Grodzisk Mazowiecki, Perła Złotokłos oraz LKS Chlebnia. Grodziska Pogoń zremisowała na własnym stadionie z zespołem KS Teresin 3:3. Starcia Unii Warszawa z Perłą Złotokłos oraz LKS Chlebnii z Laurą Chylice zakończyły się podziałem punktów i.. bramek. Po końcowym gwizdku na tablicy wyników po obu spotkaniach widniał wynik 1:1. Takimi rezultatami nie mogą pochwalić się pozostałe zespoły. Naprzód Brwinów uległ UMKS Piaseczno 0:1. FC Lesznowola okazała się lepsza od Milanu Milanówek (2:1), a Korona Góra Kalwaria przed własną publicznością pokonała Naprzód Stare Babice 4:1.

W A klasie wysokie triumfy i dramatyczne przegrane. W grupie Warszawa III AMT Nowa Wieś pokonała Świt Warszawę 2:1. Ogromne uznanie należy się piłkarzom GLKS Nadarzyn, którzy na wyjeździe pokonali Perłę II Złotokłos aż 6:0. Niewiele mniej bramek strzelili piłkarze Piasta Piastów, którzy również na wyjeździe pokonali Wrzos Międzyborów 4:0. Tylko drugi zespół KS Raszyn nie podołał w swoim starciu. KS II Konstancin przed własną publicznością rozgromił raszynian 3:1. W tej kolejce zawodnicy Tura Jaktorów pauzowali.

Grupa Warszawa IV takimi wynikami poszczycić się nie może. No chyba, że oceniać będziemy rywali naszych drużyn. Honor obroniła jedynie Passovia Pass, która w derbach Błonia pokonała Błoniankę II Błonie 3:1. Pozostałe drużyny oddały rywalom punkty. Promyk Nowa Sucha pokonał Ożarowiankę II Ożarów Mazowiecki 5:1, Piast Feliksów gościom z drużyny UKS GOSiR Stare Babice strzelił aż cztery bramki (4:0). UKS Osuchów w meczu z drugim zespołem LKS Chlebni urządził sobie prawdziwą „strzelaninę”, aż osiem razy umieszczając piłkę w bramce gości. Mecz zakończył się wynikiem 8:2. Natomiast zawodnicy Mszczonowianki II Mszczonów w ogóle nie dojechali na spotkanie z Partyzantem Leszno.

Co ciekawe jedynie zespoły w B klasie mogą pochwalić się dobrymi wynikami, zarówno pod względem punktowym, jak i ilości strzelonych goli. W grupie Warszawa II triumfował Ogień Brwinów, który rozgromił drugi zespół GLKS II Nadarzyn 5:3. Równie widowiskowe okazało się spotkanie Milanu II Milanówek z Gromem II Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Drugi zespół Piasta II Piastów również nie ma powodów do narzekań. Ich starcie z warszawską Gwardią to wynik 3:2 i trzy cenne oczka do dopisania w ligowej tabeli. Jedynie Naprzód II Brwinów uległ. Na wyjeździe dał się pokonać drużynie UKS Ołtarzew 0:2.

W grupie Warszawa VI również nie zabrakło gradu bramek. Pogoń Wiskitki wygrała z Relaxem Radziwiłłów 3:2. W spotkaniu Guzovia Guzów – KS Blizne zwyciężyła ta pierwsza drużyna. Po końcowym gwizdku na tablicy widniał imponujący wynik 5:1. Jedynie Orion Cegłów poległ. I to sromotnie. Wyjazd i starcie z Zambrowianką II Zambrów zakończył się rezultatem 1:7.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.