Gracze Bogorii wysoko

Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki skompletowała niezwykle mocną paczkę. Jeśli ktoś nie wierzy koniecznie musi zajrzeć do najnowszego rankingu Międzynarodowej Federacji Tenisa Stołowego. Aż czterech graczy z Grodziska jest w najlepszej 70. świata!

Najwyżej w zestawieniu znalazł się Jung Youngsik, który w tym sezonie jeszcze nie zaprezentował się w żadnym spotkaniu Bogorii. Koreańczyk zajmuje 10. lokatę. W porównaniu do poprzedniego zestawienia spadek zanotował Panagiotis Gionis. Grek zdążył już zaaklimatyzować się w Grodzisku i prezentuje się coraz lepiej. Obecnie Gionis to 30. zawodnik świata, miesiąc wcześniej zajmował 27. miejsce. Z kolei Gao Ning jest 43. Masaki Yosida, Chan Kazuhiro i Oh Sang Eun nie zostali sklasyfikowani w listopadowym zestawieniu. 

Ostatnie tygodnie to bardzo dobry czas w karierze Daniela Góraka. Popularny „Góra” jest pewnym punktem Bogorii. Klasę potwierdził podczas mistrzostw Europy w Budapeszcie. Górak w parze z Jakubem Dyjasem sięgnął po srebrny medal. Rzut oka na światową listę i gracz Bogorii notuje awans o pięć pozycji względem październikowego zestawienia. Obecnie Górak zajmuje 62. miejsce.

Liderem światowych list niezmiennie jest Ma Long.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.