Górski odchodzi ze Znicza

Piłka Nożna

Najlepszy strzelec pruszkowskiej ekipy zmienia klub. Od nowego sezonu Maciej Górski będzie reprezentował barwy Chrobrego Głogów.

Tym samym Znicz traci swój filar i podstawowego napastnika. 25-letni snajper w poprzednim sezonie zdobył dla pruszkowskiej drużyny 15 bramek w II lidze i dorzucił 4 trafienia w rozgrywkach Pucharu Polski. Górski przenosi się do Chrobrego Głogów, który w poprzednim sezonie zajął 11.miejsce w I lidze. Trener Dariusz Banasik będzie musiał wypełnić lukę, która powstała po odejściu czołowego zawodnika.

 

Snajper z dobrej strony pokazał się w zakończonym sezonie. Dorobek strzelecki Górskiego sprawił, że napastnikiem zaczęły się interesować inne kluby. 25-latek znalazł się na celowniku Korony Kielce, która występuje w ekstraklasie, jednak ostatecznie snajper wylądował w Głogowie.

 

Maciej Górski w barwach Znicza, do którego trafił z Sandecji Nowy Sącz występował przez rok. W przeszłości grał m.in. w Legii Warszawa, GKP Gorzów Wielkopolski czy też Arce Gdynia.  

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.