Górak żegna się z Bogorią

Tenis Stołowy

Daniel Górak odchodzi z klubu Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Zawodnik o rozstaniu z klubem poinformował kibiców za pośrednictwem Facebooka.

 

Daniel Górak w barwach grodziskiej Bogorii występuje od 2009 r. Przyszedł do klubu będąc w szczytowej formie. Już wtedy „Góra” uznawany był za jednego z najlepszych tenisistów stołowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Górak dzięki swoim umiejętnościom wielokrotnie zdobywał tytuły mistrzowskie i to nie tylko dla siebie. Na szczyt „pociągnął za sobą” cały klub. Jego występy przyczyniły się do zdobycia przez Bogorię aż czterech z sześciu Drużynowych Tytułów Mistrza Polski.

 

– Wszyscy kibice mają nadzieję, że to nie koniec sukcesów Daniela w barwach Bogorii i w swoim ostatnim sezonie w naszych barwach kapitan poprowadzi do jeszcze jednego triumfu w Lotto Superlidze. A później…później wszyscy kibice, którzy od wielu lat wspierają naszą drużynę będą mogli mu osobiście podziękować za te 8 lat wspaniałych przeżyć i ważnych zwycięstw. Na pewno Daniel przez te kilka lat oddania Bogorii na to zasłużył – podkreśla klub.

Dlaczego Górak opuszcza klub? Jak podaje portal przegladspotowy.pl zawodnik otrzymał informacje, że klub nie przedłuży z nim kontraktu.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.