Górak szybko odpadł

Tenis Stołowy

Daniel Górak nie zachwycił podczas German Open. Tenisista Bogorii Grodzisk Mazowiecki odpadł w trzeciej rundzie eliminacji.

Trzeba pamiętać, że German Open to prestiżowe zmagania, w których bierze udział światowa czołówka. Górak to doświadczony gracz. Gwiazdor Bogorii niejednokrotnie udowadniał, że potrafi rywalizować z graczami z czołówki. 

Zmagania w German Open Polak rozpoczął od drugiej rundy, gdzie spotkał się z Qui Dangiem. Górak odwrócił losy spotkania, w którym przegrywał już 1:3. Polak odrobił straty i uzyskał awans do trzeciej rundy. Warto zaznaczyć, że w szóstym secie zawodnik Bogorii rozbił Danga 11:1!

Kolejnym rywalem Góraka był Yang Wang. W grudniu podczas rywalizacji Bogorii z Olimpią-Unią Grodzisk Polak przegrał ze Słowakiem. Podczas German Open nastąpiła powtórka. Yang Wang stracił tylko seta w rywalizacji z Górakiem.

W I rundzie z rywalizacji deblowej odpadli Daniel Górak i Jakub Dyjas. Lepsi okazali się Jang Woojin i Jeong Sangeun, którzy wygrali 3:1.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.