GLKS Nadarzyn wygrał w Lublinie

GLKS Nadarzyn wygrał wczoraj na wyjeździe z Motorem Lublin 1:0 w zaległym meczu 19 kolejki II ligi.

Wygrana w Lublinie miała zapewnić podopiecznym Tomasza Matuszewskiego bezpieczną jedenastopunktową przewagę nad strefą spadkową. Jednak będąca w dobrych humorach, po ostatnim wyjazdowym zwycięstwie nad Pelikanem Łowicz, drużyna gospodarzy, również liczyła na korzystny rezultat.

Spotkanie pomiędzy drużynami walczącymi o utrzymanie było bardzo słabe. Dużo było niedokładności i ostrej gry – arbiter tego spotkania pokazał, aż siedem żółtych kartek.

Jednak w 39. minucie drużynie GLKS udało się wyjść na prowadzenie po strzale Piotra Charzewskiego, który dwa tygodnie temu obchodził 23. urodziny. To było jedyne trafienie tego dnia. Z minuty na minutę było coraz więcej nerwowości, a gracze Motoru bezskutecznie próbowali odwrócić losy tego spotkania.

Po tym zwycięstwie drużyna z Nadarzyna awansowała na bardzo dobre 11 miejsce w tabeli II ligi.

Motor Lublin – GLKS Nadarzyn 0:1 (0:1)

Motor: Mierzwa – Bortniczuk, Żmuda, Batata, Dykyj – Łętocha (88’ Młynarski), Ligenza (46’ Temerywskij), Niżnik, Kycko (64’ Bodziak) – Fundakowski, Prędota

GLKS: Misztal – Sala, Ambroziak, Sztybrych – Wojtczak, Wrzesiński (80’ Zaniewski), Grajek, Dynarek, Kaleta (90’ Sielski), Charzewski (68’ Rembiejewski) – Bajera