Futbol amerykański w Pruszkowie

Uncategorized

Crusaders Warszawa zagra ostatni mecz w sezonie zasadniczym. Futboliści ze stolicy zaprezentują się w Pruszkowie – na bocznym boisku kompleksu Znicza.

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego działa w Polsce od 2006 roku i stopniowo zyskuje na popularności. Coraz więcej osób decyduje się na uprawianie tej dyscypliny sportu, która króluje w Stanach Zjednoczonych. W Polsce futbol amerykański stawia pierwsze kroki. Na scenie pojawia się coraz więcej drużyn, które toczą pasjonujące boje.

Zawodnicy zrywają się, biegną jak szaleni. Punkty zdobywają rzucając, niosąc i kopiąc piłkę. Po dwóch stronach staje po jedenastu potężnych mężczyzn, którzy toczą zażarty bój niczym starożytni herosi. W Pruszkowie będzie okazja, aby przekonać się z bliska jak wygląda mecz futbolu amerykańskiego.

20 czerwca o godzinie 18.00 na bocznym boisku Znicza zmierzą się Crusaders Warszawa i Seahawks Sopot. Bilety na spotkanie w cenie 10 złotych. Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie. Zespół z Sopotu triumfował 67:13 na stadionie rugby w Gdańsku. Czy Crusaders zrewanżuje się za dotkliwą porażkę?

 

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.