Fenomenalny występ Góraka

Tenis Stołowy

Daniel Górak pokonał Joao Monteiro, czym walnie przyczynił się do zwycięstwa reprezentacji Polski w spotkaniu z Portugalią podczas Drużynowych Mistrzostw Świata w tenisie stołowym.

Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki wyszedł do stołu jako trzeci z naszych reprezentantów. Wcześniej Wang Zeng Yi pokonał pewnie Marcosa Freitasa, a Jakub Dyjas nie powstrzymał Tiago Apolonii.

Popularny „Góra” stanął do rywalizacji z Joao Monteiro. Górak wspiął się na wyżyny i wyprowadził Polaków na prowadzenie. Zawodnik Bogorii dobrze wszedł w mecz. Pierwszy set był niezwykle zacięty, jednak Górak wypracował sobie przewagę, której nie oddał i triumfował 12:10. Druga partia dla Monteiro. Kolejne dwie odsłony na korzyść Góraka, który wygrywał kolejne wymiany i punktował rywala – odpowiednio 11:8 oraz 11:9.

Kropkę nad „i” postawił Jakub Dyjas, który po zaciętym meczu pokonał 3:2 Marcosa Freitasa. Teraz przed biało-czerwonymi mecz z Białorusią. Polacy nadal mają szansę na awans do grona dwunastu najlepszych ekip turnieju.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.