Elektrobud-Investment ZB Pruszków ograł Miasto Szkła Krosno

Pruszkowska drużyna w miniony weekend pokazała serce do walki! Znicz Basket do ostatniej minuty walczył o punkty i wygrał 67:65 z Miastem Szkła.

ZB Pruszków zwycięża „na własnym podwórku”, czyli Hali Znicz. – Pierwsze zwycięstwo w Pruszkowie stało się faktem. To także pierwsze zwycięstwo w żółtych strojach – poinformował zespół na Facebooku.

Ten mecz był szalony. Elektrobud zaczął odrabiać straty w ciągu ostatnich 10 minut. Świetną grę zaprezentował January Sobczak. Z kolei Roman Janik na 3 minuty przed końcem meczu trafił „trójkę”. Wtedy pruszkowianie objęli prowadzenie 61:59.

Dotychczas Znicz Basket wygrał 3 razy i poniósł 4 porażki.

Elektrobud-Investment ZB: Sobczak 20, Janik 12, Szczypiński 12, Kierlewicz 8, Szwed 8, Stawiak 5, Jankowski 2, Nieporęcki 0.

Miasto Szkła: Śpica 17, Czujkowski 13 (13 zb.), Oczkowicz 11, Spała 10, Ciesielski 8, Żmudzki 4, Sadło 2, Kasiński 0, Smarzy 0, Walciszewski 0.