Do boju po ligowe punkty

Piłka Nożna

Mecze B klasy dla wielu kibiców są prawdziwą gratką. I nie ma się co dziwić, bo na boiskach ekstraklasy nie uświadczymy 10 czy 14 bramek w jednym spotkaniu. Co innego w niskich ligach. Niebawem piłkarze z B klasy ponownie wybiegną na murawę.

Jak prezentują się nastroje w lidze po rundzie jesiennej? Z zespołów z naszego podwórka najwyżej jest Milan II Milanówek, który zajmuje czwarte miejsce. Po 10 spotkaniach na swoim koncie ma 19 oczek i do lidera Gromu II Warszawa traci osiem punktów. Tuż za Milanem uplasował się Ogień Brwinów z dorobkiem 16 punktów. Drugi zespół Piasta Piastów znajduje się na siódmej lokacie i na swoim koncie ma 13 punktów. W ogonie tabeli, na 10. miejscu ulokował się GLKS II Nadarzyn. Na ostatnim miejscu znajduje się Naprzód II Brwinów. Drużyna z Brwinowa może „pochwalić się” jedynie porażkami. Naprzód jesienią nie zdobył ani jednego punktu. Czy wiosną poprawi swoje wyniki?

Wiosenna runda rozgrywek rusza w weekend 19-20 marca. GLKS II Nadarzyn podejmie ósmą w tabeli drużynę UKS Tarczyn. Jesienią to rywale okazali się lepsi i na własnym stadionie wygrali 4:1. Również Milan II Milanówek będzie mógł odegrać się za blamaż z sierpnia 2015 r. Wtedy milanowianie ulegli drużynie Ursus II Warszawa aż 0:6. Okazji na zdobycie punktów nie powinni przepuścić zawodnicy Naprzód II Brwinów.  Tu jednak czeka ich trudne starcie z warszawską Gwardią, która zajmuje szóste miejsce w tabeli. Jesienią brwinowianie sprezentowali rywalowi trzy punkty, ponieważ na spotkanie w stolicy nie dojechali.

Na rozpoczęcie rundy wiosennej poczekają jeszcze piłkarze Piasta II Piastów oraz drużyny Ogień Brwinów. W 14. kolejce oba zespoły pauzują, a co za tym idzie zobaczymy ich na murawie dopiero w kwietniu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.