Czarna środa dla piłkarzy z Mazowsza

Zarówno drużyna z Pruszkowa jak i z Nadarzyna nie zaliczą środowych spotkań do udanych. Oba zespoły przegrały zmagania w 4 kolejce II ligi piłkarskiej.

GLKS Nadarzyn uległ drużynie Puszczy Niepołomic. Piłkarze od pierwszego gwizdka grali z ogromnym poświęceniem. Zawodnicy z Nadarzyna mięli wiele okazji do zdobycia bramki. Niestety co nie udało się gospodarzom wykorzystali goście. W 50. minucie bramkarza GLKS-u pokonał Łukasz Cichy, zdobywając jedyną w tym spotkaniu bramkę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Puszczy Niepołomice.

Dużo więcej bramek kibice mogli oglądać w meczu Wisły Płock, która na własnym stadionie gościła zespół Znicza Pruszków. Mecz od samego początku rozgrywany był pod dyktando gospodarzy. Maraton strzelecki już w 14. minucie spotkania rozpoczął Marcin Nowacki, który ponownie zapisał się na listę strzelców w 53. minucie. Honorowego gola dla zespołu z Pruszkowa na blisko 30 minut przed końcem spotkania zdobył Maciej Rybaczuk. Nadzieję na wyrównanie wyniku przez zespół Znicza rozwiał Dawid Koczon. Napastnik Wisły zaledwie w 8. minut zdobył dwie bramki (w 71. i 79. minucie). Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Wisły Płock.

W 5 kolejce ligowej GLKS zmierzy się w wyjazdowym meczu z Pelikanem Łowicz, natomiast Znicz Pruszków na własnym stadionie podejmie drużynę Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.