Charytatywny bieg na szpilkach. Trwają zapisy!

Bieganie

To będzie szalony bieg w szczytnym celu. Śmiałkowie, którzy wezmą w nim udział pobiegną na szpilkach, aby zebrać fundusze dla Domu Dziecka „Inspiracja”. Wydarzenie odbędzie się 15 września w Grodzisku Mazowieckim. Panowie również mogą spróbować swoich sił!

Szykuje się druga edycja Grodziskiego Charytatywnego Biegu w Szpilkach. Wydarzenie odbędzie się 15 września w grodziskim Parku Skarbków. Uczestnicy będą mieli do pokonania 400 metrów na twardej nawierzchni. I jak wspominaliśmy w zajawce, celem biegu jest nie tylko dobra zabawa oraz promocja aktywnego spędzania czasu, ale zbiórka w szczytnym celu.

Jednak, aby wziąć udział w imprezie trzeba spełnić kilka warunków. Po pierwsze należy mieć ukończone 18 lat. Każdy uczestnik przed biegiem złoży podpis pod oświadczeniem o udziale w biegu na własną odpowiedzialność. Co więcej, nie tylko szpilki będą obowiązkowe. Uczestnicy zobowiązani są do założenia sukni, sukienki, spódnicy, czyli prawdziwie damskiego ubrania.

Przed samym biegiem odbędą się pomiary wysokości szpilek. Każda musi mieć minimum 7 cm wysokości! Szpilek nie można mocować do nogi i stopy przy pomocy taśmy klejącej, ani w żaden inny kreatywny sposób.

Jeżeli uczestnikowi spadnie szpilka podczas biegu, będzie musiał ponownie ją założyć i dobiec w obydwu butach. Inaczej zostanie zdyskwalifikowany.

Rejestracji na zawody można dokonać tutaj. Obowiązuje limit zawodników – 150. Do wyboru są trzy pakiety startowe – za 35, 50 i 100 zł.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Charytatywny bieg na szpilkach. Trwają zapisy!”

 1. tata pisze:

  czy wszelkiej maści wilki pobiegną? przyjdziemy z córka popatrzeć

 2. Żbikowianka pisze:

  Wszyscy Panowie znakomicie tu komentujący zapewne przekażą co najmniej 1% podatku na Dom Dziecka i z całą pewnością będzie to najlepsza kropka na końcu każdej wypowiedzi.

 3. paca pisze:

  Ciekawe co na to miejscowi narodowi patryjoci. Taki wzniosły cel ale jak tu pokazać się w sukience i na szpilkach.

 4. Ewa pisze:

  Samozagłada? Ale niech sobie biegają.

 5. Ciekawe pisze:

  Ciekawe ile osób skręci sobie kostki, albo coś. Też wpadli na pomysł…

 6. Prawdziwy Pruszków pisze:

  MOP i Mirosław Rodowity Pruszkowiak biegną napewno

 7. Czesiek pisze:

  Co na to przeciwnicy lgbt i gender?

 8. Wilu starszy pisze:

  Wilku starszy będzie napewno

 9. Anonim pisze:

  Ty Seweryn pojedziesz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły