Charytatywnie „w nogę”

Piłka Nożna

Sportowe emocje i szczytny cel przyświecać będą niezwykłemu charytatywnemu turniejowi piłkarskiemu, który w pierwszy grudniowy weekend zostanie rozegrany w Pruszkowie i Grodzisku. Dochód z imprezy wesprze „Szlachetną Paczkę” w naszym regionie.

Pomysł jest prosty. Turniej przeznaczony jest dla piłkarzy-amatorów, czyli drużyn złożonych z pasjonatów tego sportu, którzy od czasu do czasu lubią „pokopać”. Organizatorzy zapewniają obecność profesjonalnego sędziego, napoje dla zawodników, medale dla najlepszych drużyn. A wpisowe w wysokości 150 zł. przekazane zostanie na szczytny cel. – Turniej piłkarski zorganizowany zostanie w Pruszkowie oraz Grodzisku Mazowieckim. Adresowany jest do wszystkich lokalnych miłośników piłki nożnej, toteż w turnieju nie będą brać udziału profesjonalni zawodnicy, co otworzy drogę do turnieju wszystkim lokalnym miłośnikom tego sportu. Cały dochód z obu wydarzeń przeznaczony będzie na pomoc rodzinom z obu miast, zarejestrowanym w bazie Szlachetnej Paczki – mówi Klaudia Batorowicz, koordynatorka turnieju „Szlachetny piłkarz”.

W Grodzisku turniej odbędzie się w sobotę, 1 grudnia w godz. 10.00-17.00 w hali sportowej przy ul. Westfala 3A. W Pruszkowie piłkarze zagrają dzień później, w niedzielę, 2 grudnia. Początek o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Gomulińskiego.

Szczegóły dotyczące zapisów i udziału w imprezie dostępne są na facebookowych stronach wydarzenia: w Pruszkowie i w Grodzisku.

Patronem medialnym turnieju „Szlachetny piłkarz” jest Gazeta WPR24.pl i portal WPR24.pl.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.