Bracia pojechali w Bydgoszczy

Uncategorized

Kierowcy z Komorowa wzięli udział w kolejnych kartingowych zawodach. Mateusz i Oliwier Pyłka wystartowali w Bydgoszczy w serii ROK CUP Poland.

Mateusz zaciekle walczył o punkty, aby przybliżyć się do fotela lidera klasyfikacji generalnej. Pyłka mocnym akcentem rozpoczął udział w zawodach. Kierowca z Komorowa wygrał czasówkę VII rundy, czym potwierdził wysoką formę i pokazał rywalom, że nadal jest groźny. Dwa finały, dwa komplety punktów – krótko i na temat. Mateusz pojechał pewnie, a przede wszystkim skutecznie, co przełożyło się na wynik. Gorzej wypadł Oliwier, który rozpoczął start od 11. lokaty w treningu. W walce o punkty uplasował się odpowiednio na 8. i 10. miejscu, co w ostatecznym rozrachunku dało mu 10. pozycję na koniec VII rundy.

 

Kategoria JUNIOR ROK to kolejny fenomenalny występ Mateusza. Pyłka musiał atakować fotel lidera. W wyścigu treningowym VIII rundy zajął 2. pozycję, w półfinale powtórzył wynik, a w decydującym starcie pojechał po mistrzowsku. Mateusz zwyciężył i po raz drugi zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji rundy. W MINI ROK Oliwier zaczął start od 11. miejsca w treningu. Oba wyścigi zakończył na 9. miejscu, a w „generalce” uplasował się na 10. pozycji.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.