Bogoria nominowana do nagrody

Tenis Stołowy

„Diamentowe Rakietki” to nagrody dla wyróżniających się osób i instytucji w roku 2015 roku w tenisie stołowym. Impreza odbędzie się po raz trzeci. Wśród nominowanych w kategorii klub znalazła się Bogoria Grodzisk Mazowiecki.

Grodziski klub w 2015 roku stracił tytuł mistrza Polski na rzecz Olimpii-Unii Grudziądz. Dodatkowo Bogoria już po fazie grupowej pożegnała się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Podopieczni Tomasza Redzimskiego nie wygrali żadnego spotkania. Z kolei w poprzedniej edycji tych elitarnych rozgrywek dotarli do ćwierćfinału, gdzie lepszy okazał się austriacki Weinviertel Niedeosterreich.

Bogoria będzie broniła tytułu „Drużyny Roku” zdobytego przed rokiem. Jednak będzie to trudne w obliczu dokonań Olimpii-Unii Grudziądz, która wyśmienicie radzi sobie w Lidze Mistrzów, gdzie awansowała już do półfinału.

Po raz kolejny nominację dla "Zawodnika roku" otrzymał Daniel Górak. Gracz Bogorii o nagrodę powalczy z Kaii Yosidą i Bartoszem Suchem. Tytułu "Trener roku" będzie bronił szkoleniowiec grodziskiej ekipy Tomasz Redzimski.

Najlepszych wybiorą przedstawiciele 12 klubów Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego. Gala odbędzie się 11 lutego.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.