Biegam Bo Lubię w charytatywnej odsłonie

Bieganie

Już 9 września miłośnicy biegania będą mogli wziąć udział w szóstej już edycji biegu Biegam Bo Lubię w Książenicach. Tym razem biegacze będą mogli pomóc malutkiej Idze.

Biegam Bo Lubię w Książenicach to bieg, który na stałe zapisał się w kalendarzu imprez sportowych Grodziska. I nie ma się co dziwić, bo co roku organizatorzy dbają o to, by biegowa impreza przyciągała również tych, którzy nie przepadają za biegami. 

W tym roku oprócz standardowego już biegu na dystansie 5 km przygotowano jeszcze jedna konkurencję. To Biegam Pomagam. O co w niej chodzi? – Każde przebiegnięte okrążenie jest zamieniane na 1 zł które sponsorzy przekazują na leczenie Igi Wolan cierpiącej na chorobę rozszczepu kręgosłupa. Uczestnicy sami decydują o dystansie jaki chcą przebiec. Nad poprawnością wyników czuwać będzie profesjonalna firma pomiarowa Inessport – podkreślają organizatorzy. 

Więcej informacji o maleńkiej Idze znajdziecie tutaj. Jeśli chcecie wesprzeć zbiórkę na leczenie dziewczynki możecie to zrobić wysyłając przelew:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Iga Wolan 

W trakcie imprezy biegowej nie zabraknie również atrakcji. Co znalazło się na liście? Pokazy taneczne i koncerty Egurrola Dance Studio, mobilne miasteczko sportowe Legii Warszawa, pokazy sprzętu biegowego Decathlon, strefa gastronomiczna Chamiarnia i wiele innych.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.