Bieg Solidarności już w niedzielę

Piastów

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny bieg w ramach cyklu Grad Prix Biegów Historycznych. Najbliższe zawody już 29 sierpnia.

Grand Prix Piastowskich Biegów Historycznych to zawody biegowe, których celem jest nie tylko popularyzacja aktywnego spędzania czasu. To również sposób na zachęcenie uczestników do poznania ważnych wydarzeń historycznych. Miłośnicy biegania ze względu na wytyczne epidemiologiczne na wznowienie cyklu musieli czekać.

W biegach może wziąć udział każdy, bez względu na ograniczenia wiekowe. Powód? Ich dystans jest mniejszy niż 2 km, więc zarówno mali jak i duzi powinni być wstanie pokonać taką odległość. Dwie ostatnie imprezy w terminarzu, to już zawody dla nieco sprawniejszych biegaczy, bowiem do pokonania będą odpowiednio 10 i 5 km. Biegi na „długie” dystanse zamykają cykl Grand Prix i będą zorganizowane w październiku i listopadzie.

Zapisy na bieg są przyjmowane przez stronę MOSIR PIASTÓW

29 sierpnia – Bieg Solidarności – 1980 m
Start biegu godzina 10.00 dzieci i młodzież, 10:45 Open
Uwaga !!! Limit Biegaczy 150 osób.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.