Bezkompromisowi juniorzy

Piłka Nożna

Młodzi piłkarze Znicza Pruszków z rocznika 1998 doskonalą swoje umiejętności w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. W ostatnim spotkaniu przegrali 2:4 z warszawską Legią.

W czerwcu podopieczni Roberta Kochańskiego wygrali baraże z Ceramiką Opoczno o awans do CLJ. Radości nie było końca, jednak na świętowanie nie mogło trwać długo. W sierpniu Znicz rozegrał pierwsze spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów.

Na własnym stadionie młodzi piłkarze z Pruszkowa podjęli AP TOP 54 Biała Podlaska. Zrobili, co w ich siłach, aby dobrze wspominać ten mecz. W 23. minucie stracili gola, ale w drugiej połowie odrobili straty z nawiązką. Zwycięstwo Zniczowi dał Bartłomiej Faliszewski, który wpisał się na listę strzelców w 82. minucie. W kolejnym spotkaniu ekipa z Pruszkowa wygrała ze Stalą Mielec. Pierwsza porażka przypadła na 3. kolejkę, w której Znicz musiał uznać wyższość Wisły Kraków (0:1).

Ostatnio drużynie z Bohaterów Warszawy idzie pod górkę. Znicz przegrał pięć kolejnych spotkań. Piłkarze z Pruszkowa czekają na triumf od 17 września, kiedy to na wyjeździe pokonali MKS Neptun Końskie 2:0. 

Warto podkreślić, że Znicz nie uznaje remisów. W 12 spotkaniach pruszkowski zespół zanotował pięć zwycięstw i poniósł siedem porażek. Z dorobkiem 15 punktów drużyna trenera Kochańskiego zajmuje 12. miejsce w tabeli CLJ.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.