Bez bramek w Pruszkowie

Piłka Nożna

Znicz Pruszków liczył, że po dwóch porażkach uda się zdobyć komplet punktów. Starcie z Chrobrym Głogów zakończyło się jednak bezbrakowym remisem.

W Pruszkowie spotkały się drużyny, które rozpoczęły sezon od dwóch porażek. Sytuacja Chrobrego wyglądała gorzej, bo podopieczni Ireneusza Mamrota nie zdobyli nawet bramki. Trener Znicza Andrzej Prawda podkreślał, że liczy na przełamanie, ale zwracał uwagę na doświadczenie rywala w I lidze.

Goście z Głogowa byli spragnieni punktów i bramek. Piotr Misztal musiał mieć się na baczności od początku spotkania. W 15. minucie sam na sam z bramkarzem Znicza znalazł się Danielak, jednak bez efektu. Grę Znicza starał się ciągnąć Aleksander Jagiełło. Jednak drużyny nie stwarzały wielu sytuacji. Wyróżniał się Danielak, który w drugiej części miał kolejną szansę. Ponownie lepszy okazał się Misztal.

Gospodarze również mieli swoje okazje. Znicz w ostatnim kwadransie mógł strzelić gola na wagę trzech punktów. W 75. minucie spudłował Zembrowski, chwilę później mocny strzał Kity obronił Szymański.

Znicz Pruszków – Chrobry Głogów 0:0

Znicz: Misztal – Kucharski, Zembrowski, Mysiak, Zaborowski – Bartoszewicz, Niewulis (68′ Długołęcki) – Basiuk (46′ Stryjewski), Banaszewski (76′ Paluchowski), Jagiełło – Kita
Chrobry: Szymański – Ilków-Gołąb, Michalski, Kwiecień, Szubertowski – Machaj, Gąsior (65′ Kona) – Danielak (57′ Bonecki), Sędziak, Szczepaniak (76′ Kowalczyk) – Wojciechowski

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.