Specjalna oferta na Sylwestra z Intercity

Region

PKP Intercity wprowadza specjalną propozycję na długi weekend noworoczny. Oferta dotyczy promocji "Bilet Podróżnika" oraz "Bilet Weekendowy". Pasażerowie zapłacą raz i będą mogli korzystać z nieograniczonej liczby przejazdów przez cztery dni.

Sprzedaż specjalnych biletów ruszyła we wtorek, 28 grudnia. Zarówno „Bilet Podróżnika” jak i „Bilet Weekendowy” będą obowiązywać od czwartku 30 grudnia od godziny 19.00, do poniedziałku 3 stycznia 2011 roku do godziny 23.59.

„Bilet Podróżnika” jest ofertą PKP Intercity skierowaną do pasażerów podróżujących pociągami kategorii ekonomicznej, czyli pociągami Twoich Linii Kolejowych i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów. Bilety są imienne i obowiązują na wszystkich trasach w klasie 1 lub 2. W przypadku przejazdu pociągiem TLK w wagonach 1 klasy, pasażerowie mają możliwość zakupu miejscówki w cenie 10 zł. Można ją wykupić nie później, niż na 2 godziny przed odjazdem danego pociągu ze stacji początkowej. Cena „Biletu Podróżnika” jest zryczałtowana (czyli niezależna od odległości) i wynosi w klasie 2 – 69 zł , w klasie 1 – 99 zł brutto.

Natomiast „Bilet Weekendowy” uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w pociągach objętych rezerwacją miejsc Express InterCity (EIC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Dodatkowo, w przypadku pociągów EIC należy obligatoryjnie wykupić miejscówkę, natomiast w pociągach Twoich Linii Kolejowych na przejazd w wagonie klasy 1, pasażer może fakultatywnie zakupić miejscówkę za 10 zł. W przypadku przejazdu w pociągu TLK w wagonie z miejscami do leżenia bez pościeli i obsługi konduktora (TANIA KUSZETKA) – należy wykupić bilet dodatkowy na miejsce do leżenia za pełną jego wartość. Bilet Weekendowy w klasie 2 kosztuje 149 zł, a w klasie 1 – 239 zł brutto.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.