Śmiertelny wypadek w Błoniu. Nie żyją dwie osoby

Region

Rankiem na drodze krajowej nr 92 w Błoniu doszło do tragicznego wypadku. Zginęły dwie osoby, dwie kolejne są ranne.

W miejscowości Błonie na drodze krajowej nr 92 około godz. 5.00 doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobowe BMW zjechało na lewy pas ruchu i zderzyło się z ciężarową scanią.

Poszkodowane są cztery osoby. Dwóch mężczyzn, którzy jechali BMW zmarło. Kobieta i mężczyzna z ciężarówki trafili do szpitala.

Na miejscu jest prokurator, policja, straż pożarna i pogotowie.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje że DK 92 w Błoniu jest zablokowana. Kierowcy są kierowani na objazdy. Utrudnienia na trasie kończą się około godz. 11.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek w Błoniu. Nie żyją dwie osoby”

 1. Tragedia pisze:

  Zderzenie było ok 150 metrow dalej w stronę Sochaczewa,a MB pchal BMW i zatrzymali się właśnie przed wysepkami, wiem bo byłem tam jako drugi i pomagałem wynieść z kolegą kobietę z ciężarówki, tele w temacie.

 2. Anonim pisze:

  Zderzenie było ok 150 metrow dalej w stronę Sochaczewa,a MB pchal BMW i zatrzymali się właśnie przed wysepkami, wiem bo byłem tam jako drugi i pomagałem wynieść z kolegą kobietę z ciężarówki, tele w temacie.

 3. doremi pisze:

  Na bank dwóch sebixów z bmw

 4. Kiero_zawodowy pisze:

  Nie chce się czepiać, ale na zdjęciu jest 15-to tonowy MB Atego, a nie SCANIA…

 5. WPR pisze:

  BMW przeklęta marka

 6. Konrad pisze:

  Chciał wyprzedzić samochody omijając wysepkę od lewej. Nie zmieścił się, a kierowca tira nie uratował go rozbijając się w rowie.

 7. WSC pisze:

  BMW to klasa sprzet ! Bredzisz koles

 8. asasas pisze:

  Dziwne. Dosłownie wczoraj 10-12 h wcześniej w linii prostej 6-7 km w Zaborówku (na północ) też dwie ofiary śmiertelne i tez zjazd z pasa.

 9. Janek pisze:

  BMW i wszystko jasne. Musili jechać koło 1zł60gr

  • Xiao7 pisze:

   1. nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie oceniaj po „okładce”.
   2. nie musieli tyle jechać, przy zderzeniu czołowym prędkości się sumują. Przykładowo ciężarówka 70 km/h, BMW 90 km/h i już masz zakładane przez Ciebie 160

  • Grabarz pisze:

   Nie BMW tylko wyklepany przez śwagra składak z 3 BMW i chińskich części z Allegro na numerach WSI. Tablica rejestracyjna i wiek kierowcy są bardzo sugestywne. Szkoda tylko rannych z ciężarówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły