Aktualizacja: Śmierć na torach

Region

Rankiem doszło do wypadku na torach. Pociągi nie kursują w obu kierunkach. Utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

Do wypadku doszło rankiem, kilka minut po godzinie 7:00. Pociąg relacji Skierniewice – Mińsk Mazowiecki jadący w kierunku Warszawy śmiertelnie potrącił mężczyznę. Do zdarzenia w okolicy stacji PKP Pruszków.

Jak poinformował nas przedstawiciel komendy, mężczyzna najprawdopodobniej chciał wcześniej wysiąść z pociągu. Dlatego otworzył drzwi składu i wyskoczył na tory. Niestety nie zauważył jadącego drugim torem pociągu. Wiek denata oszacowano na około 30 lat.

Obecnie ruch pociągów został wstrzymany między stacjami Włochy i Pruszków. Wszystkie składy mają opóźnienia. Na miejscu wypadku pracują śledczy. Ruch na torach zostanie przywrócony, gdy prokuratura zakończy swoje czynności. Utrudnienia mają potrwać jeszcze godzinę.

Pasażerowie PKP chcąc dojechać na czas do pracy postanowili przenieść się do lokalnej komunikacji. Obecnie na przystankach PKS i WKD panuje spory tłok. Kolejnym utrudnieniem w tej sytuacji jest kursująca wahadłowo kolejka WKD.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.