Skwer przy ul. Długosza gotowy

Pruszków

Pruszkowski urząd oddał do użytkowania skwer przy ul. Długosza. Koszt inwestycji to 274 tys. zł.

Zakończono budowę nowego skweru przy ul. Długosza w Pruszkowie (Bąki). Wykonawca prac wybudował alejki z nawierzchni mineralnej, a także nasadził krzewy i drzewa. Nie zapomniano oczywiście o ustawieniu małej architektury, czyli elementów takich jak: ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe.

Przygotowano również kilka małych atrakcji dla dzieci w postaci urządzeń zabawowych. Wśród nich można znaleźć drabinki, mini ściankę czy liny.

– Mamy nadzieję, że nowy skwer będzie cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób dorosłych jak również wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta – poinformował na swojej stronie pruszkowski urząd.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Skwer przy ul. Długosza gotowy”

 1. plomba pisze:

  kolejny plac zabaw. naprawdę nie ma pomysłu w tym mieście na nic innego dla mieszkańców?? nie można było tego zagospodarować jako park?? alejki, łączki z polnymi kwiatami, ławki, leżaki drewniane, inna DREWNIANA (a nie betonowa) architektura, miejsce na grilla lub ognisko, miejsce na pikniki na trawie, dosadzenie zieleni typu krzewy i drzewa oraz kwiaty. kolejna niemała kasa i to na takie brzydactwo. czy ktoś kiedyś ogarnie to nieszczęsne miasto, z głową i gustem???

 2. Rura pisze:

  Chryste, ale tandetnie to wygląda.

 3. Ojob pisze:

  Tam park powinien być zrobiony a nie mały skwer. Jest zalesiony teren obok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły