Skradziono puszki WOŚP…

Pruszków

W miniony weekend na terenie Pruszkowa skradziono cztery puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego czynu.

Do kradzieży doszło w sobotę i niedzielę. Pierwszego dnia puszki zniknęły o godz. 18 i 21, a drugiego o 10.40 i 10.55. Skradziono je ze sklepów w Pruszkowie. Puszki były umiejscowione przy kasach. Mężczyzna podejrzany o kradzież jest już w rękach policjantów.

– Stołeczni i pruszkowscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież puszek WOŚP. Zatrzymania dokonano w jednym z salonów gier. Mężczyzna był wielokrotnie notowany za kradzieże mienia, w tym kradzieże sklepowe – powiedziała nam kom. Monika Brodowska z komendy Stołecznej Policji. – Mężczyzna był trzeźwy i jednocześnie bardzo zaskoczony widokiem policjantów, miał przy sobie sto złotych – dodała.

Niestety nie wiadomo jaka kwota znajdowała się w puszkach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.