Sklepy zamknięte, ale nie wszystkie

Region

W Święto Bożego Ciała trudno jest zrobić zakupy, jednak zapominalscy mogą posiłkować się mniejszymi sklepikami i nie tylko.

W tym roku Boże Ciało wypadło 20 czerwca. Dzień ten jest ustawowo wolny od pracy. Oznacza to między innymi, że trudno będzie dzisiaj zrobić zakupy, ponieważ obowiązuje zakaz handlu. Jednak od tej reguły są pewne wyjątki. Zakupy na pewno zrobicie na stacjach benzynowych. A te, od momentu ograniczenia handlu w niedziele, bywają bardzo dobrze zaopatrzone.

Dziś mogą być czynne również mniejsze osiedlowe sklepiki, w których to właściciele staną za ladą. Jeżeli poszukujecie otwartego sklepu, warto również zwrócić uwagę na sieciówkę z popularnym, zielonym płazem w nazwie.

Gdzie dzisiaj zrobiliście zakupy? Poinformujcie innych w komentarzach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Sklepy zamknięte, ale nie wszystkie”

 1. zgred pisze:

  Niedawno zainstalowali kamerę na rogu Kraszewskiego i Berenta. Mam nadzieję że będzie z tego jakiś pożytek. Zakupione obok małpy i browary spożywane są za kioskiem. Tam też jest publiczna szczalnia.

 2. Ernest pisze:

  Trzeba być nieudacznikiem życiowym aby w dzień wolny robić zakupy

 3. Ernest pisze:

  Trzeba być miernotą życiową aby w dzień wolny robić zakupy. Rozumiem że komuś zabrakło szafranu bo go rzadko używa. Najwyżej nie doda go do potrawy albo zrobi sobię kanapkę. Jaki nieudacznik nie ma w domu cukru, mleka, masła, maki ??

 4. Max pisze:

  U Sebastiana otwarte!

 5. Tomek pisze:

  Piszcie ludzie, ktore sklepy sa czynne w dni wolne i niedziele. Trzeba promować takie punkty!!!

 6. Janusz pisze:

  Sklep u Sebastiana czynny. Uprzejma obsługa i szeroki wybór.

 7. Piter01 pisze:

  Kiedy wprowadzą w Pruszkowie zakaz sprzedaży alkoholu po 22.
  To jest już plaga meneli. Dziś całą noc łazili, rzucali butelkami i darli mordy.

 8. Anonim pisze:

  I w ten sposób mniejszość terroryzuje większość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły