Sklepy czynne w Wigilię

Region

W Wigilię Bożego Narodzenia sklepy będą otwarte, jednak dużo krócej niż zwykle. To ostatni dzwonek aby uzupełnić świąteczne zapasy.

Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia trwa gorączka zakupów. W tym całym szaleństwie bardzo łatwo się pogubić i zapomnieć o kilku artykułach z naszej długiej listy. Ostatnią deską ratunku jest dzień 24 grudnia, kiedy większość sklepów będzie jeszcze czynna. Jednak nie liczmy na pełne godziny otwarcia, bowiem swoje zapasy w dużej mierze uzupełnimy tylko do godz. 14.00.

Najtrudniej będzie w dni wolne od pracy – 25 i 26 grudnia. Ustawa 2007 roku mówi, że w tym czasie osoby zatrudnione na podstawie umowy o pracę nie mogą wykonywać jej w placówkach handlowych. To oznacza, że centra handlowe oraz markety będą zamknięte. Jednak są szanse na znalezienie otwartego, małego, osiedlowego sklepiku, gdzie za ladą wartę będą pełnić najczęściej sami właściciele.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.