Siedmiu poszukiwanych w rękach pruszkowskich policjantów

Pruszków

W przeciągu tygodnia funkcjonariusze z Wydziału Sztab Komendy powiatowej Policji w Pruszkowie ujęli siedmiu poszukiwanych. Zostali doprowadzeni do zakładów karnych lub uiścili grzywny.

Policjanci z pruszkowskiej komendy dokonali siedmiu zatrzymań. Wszyscy poszukiwani ścigani byli przez sądy z Pruszkowa, Warszawy, Wołomina i Mińska Mazowieckiego.

W ciągu tygodnia pruszkowscy sztabowcy zatrzymali siedmiu poszukiwanych. Trzech z nich miało możliwość uregulowania grzywien. Mężczyźni zapłacili karę i wypuszczono ich do domu. Kolejna trójka poszukiwanych zgodnie z dyspozycją sadów trafiła do zakładów karnych, gdzie odbędzie zasądzoną im karę pozbawienia wolności – relacjonuje kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy.

Ostatnie zatrzymanie miało miejsce w poniedziałek, 23 maja. Policjanci przyjechali do Owczarni. Tam zatrzymali 47-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim. Mężczyźnie zasądzono karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił już do zakładu karnego – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.