Sfilmowani podczas zażywania narkotyków

Region

Funkcjonariusze pruszkowskiej straży miejskiej zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, którzy zażywali w samochodzie środki odurzające.

W środę dyżurny Studia Monitoringu Wizyjnego Miasta z Pruszkowa, obserwował okolice stacji WKD Pruszków. Jedna z kamer zarejestrowała jak osoby siedzące w czarnym mercedesie wymieniały się foliowymi zawiniątkami. Dyżurny zwrócił większą uwagę na to co dzieje się w samochodzie. Zobaczył on jak siedzące w pojeździe osoby, dzieliły biały proszek na podłużne kreski, a następnie wciągały je do nosa przez rurkę.

Na miejsce został wysłany patrol straży miejskiej. Podczas interwencji jeden z mężczyzn próbował zbiec, ale strażnicy zdołali go złapać. W samochodzie znaleziono torebkę z białym proszkiem.

Wszyscy zostali ujęci i odwiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, gdzie są prowadzone dalsze czynności. Na miejscu jedna z osób poczuła się słabo. Została wezwana kartka pogotowia, która zabrała ją do szpitala.

Wszyscy zatrzymani byli znani strażnikom z wcześniejszych interwencji. Są to: 45-letni Krzysztof W., 41-letni Marcin B., oraz 19-letni Wojciech Sz. i 19-letnia Daria K. Za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat więzienia.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.