Sanepid szuka uczestników mszy św. w Milanówku

Milanówek

Sanepid z Grodziska Mazowieckiego szuka osób, które w niedzielę 19 lipca brały udział we mszy w kościele w Milanówku. W kościele były osoby z dodatnim wynikiem badania w kierunku COVID-19.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Grodzisku Mazowieckim zwraca się z prośbą o zgłaszanie się osób obecnych na mszy w Kościele Parafii Matki Bożej Bolesnej przy ul. Szkolnej 7 w Milanówku w dniu 19 lipca o godz. 11.00 – informuje grodziski sanepid.

Do stacji epidemiologicznej powinny zgłosić się szczególnie te osoby, które siedziały o ostatnich sześciu rzędach oraz bocznej nawie.

Zgłoszenia należy dokonywać drogą mailową na adres: grodzisk@psse.waw.pl lub telefonicznie pod nr telefonów:22 755 57 76 lub 603 987 812

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Sanepid szuka uczestników mszy św. w Milanówku”

 1. Nie kumam pisze:

  „Koranowirus z Tobą” 🙂 nie rozumiem czemu ludzie nie mogą modlić się w domu i łamać przykazań własnej religii czyli nie narażać zdrowia i życia swojego oraz bliźnich !

 2. Olo pisze:

  Oczywiście nikt się nie zgłosi bo to mentalność polaczków.

 3. Ale pisze:

  Bóg tak chciał

 4. Htig pisze:

  Bóg tak chciał

 5. sdasd pisze:

  I cyk wszystkie stare baby w okolicy spokój na 2 tygodnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły