Samoobsługowa myjnia dla psów Joker zaprasza

Art. Sponsorowany

W Pruszkowie powstała pierwsza samoobsługowa myjnia dla psów. Zacznie działać już 4 sierpnia! Co więcej korzystając z myjni możecie pomów zwierzakom ze schroniska!

Wszyscy wiemy jak kończy się kąpiel psa w domowym zaciszu. Woda leje się po ścianach, pies ucieka z wanny, a nas bolą plecy, jesteśmy przemoczeni i… wściekli. Oczywiście alternatywą jest wizyta u psiego fryzjera, gdzie nasz pupil czuje się jak w spa. Ale przecież nie będziemy po każdym spacerze chodzić do psiego specjalisty na kąpiele i czesanie. Sami przecież nie jesteśmy co chwila u fryzjera.

Jak zatem dbać o czystość naszego czworonoga i nie zwariować, a jednocześnie zbankrutować? Tu z pomocą przychodzi nowa samoobsługowa myjnia dla psów Joker, która powstała przy ul. Powstańców 7 w Pruszkowie. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce? Powodów jest cała masa!

Myjnia jest dostosowana do każdej rasy i wielkości psa. Dodatkowo dzięki specjalnej wannie z antypoślizgowym podłożem mamy komfort mycia naszego pupila. Wanna ustawiona jest na takiej wysokości, że kąpiel psiaka nie wywoła u nas bólu pleców. Nasz pupil nie ucieknie w trakcie kąpieli ponieważ można go przypiąć specjalnymi szelkami. To znacznie ułatwi nam cały proces pielęgnacji.

Co więcej na miejscu dostępne są wysokiej jakości kosmetyki dla psów. Szampony i odżywki, które jeśli chcemy, są automatycznie dozowane z wodą. Dodatkowo możemy skorzystać ze specjalnej suszarki oraz możliwości czesania szczotką z odkurzaczem. Jeśli macie w domu długowłosego czworonoga to ta opcja będzie idealna w czasie linienia.

Jak odbywa się sama kąpiel? Jeśli korzystaliście kiedyś z samoobsługowej myjni dla samochodów, to tu proces kąpieli pupila odbywa się podobnie. Mamy pięć programów kąpieli, które wybieramy wedle zapotrzebowania, zarówno jeśli chodzi o czas, jak i ich kolejność. Płatność odbywa się kartą lub gotówką. 1 minuta mycia to tylko 2 zł.

Samoobsługowa myjnia dla psów Joker zachęca również do udziału w specjalnej akcji. W trakcie korzystania z myjni zrób zdjęcie swojemu pupilowi. Udostępnij je jako post lub relacja na Facebooku lub Instagramie i oznacz myjnie (#MyjniaJokerPruszków). Za każde udostępnione zdjęcie myjnia przekaże kilogram karmy do schroniska. Akacja trwa do końca sierpnia!

Wielkie otwarcie 4 sierpnia
Czynne codziennie w godz. 6.00 – 23.00
Pruszków, Powstańców 7
www.myjnia-joker.pl
Znajdź nas na FB i IG
#MyjniaJokerPruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.