Samochód w ogrodzeniu, kierowca w areszcie

Grodzisk Maz.

Tuż przed północą, 5 października, policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego 21-latka, który uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Dodatkowo mężczyzna wsiadł za kółko, mając zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci, po otrzymaniu zgłoszenia, od razu pojechali na miejsce zdarzenia. Tam zastali dwóch mężczyzn przy rozbitym bmw. Obaj przyznali się, że jechali autem, ale żaden nie przyznał się do kierowania. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyźni mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Zostali zabrani na komendę, aby ustalić szczegóły zdarzenia.

O dalszych czynnościach informuje asp. sztab. Katarzyna Zych – Podczas dalszych czynności policjanci ustalili który z zatrzymanych siedział za kierownicą bmw w chwili kolizji. Oprócz stwierdzonego stanu nietrzeźwości okazało się, że 21-latek ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości i złamania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za te przestępstwa grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Samochód w ogrodzeniu, kierowca w areszcie”

  1. paca pisze:

    Utaplac ryja w lajnie

  2. chór@staruszków z miasta Pruszków pisze:

    Wyrozumiały sąd wyda wyrok trzy pompki i dwa przysiady(w zawieszeniu).

  3. Robert pisze:

    Z czystym sumieniem Sędzia powinien dać kretynowi te 5 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły