Sala zabaw Fikołki w Nowej Stacji

Pruszków

W centrum handlowym powstającym w Pruszkowie znajdzie się również miejsce na atrakcje dla dzieci. Nowym najemcą Nowej Stacji jest firma Fikołki, która stworzy salę zabaw.

Nowa Stacja ma być pierwszym centrum handlowym w Pruszkowie. Obiekt powstaje w rejonie ulic Sienkiewicza, Staszica i Ołówkowej. Centrum ma otworzyć swoje podwoje w czwartym kwartale 2018 r. Inwestorzy Nowej Stacji prowadzą już proces komercjalizacji obiektu. Wiemy już, że w centrum znajdziemy m.in. Multikino, KFC, CCC, H&M, Carrefour, RTVeuroAGD, Super-Pharm oraz biura podróży Itaka i Rainbow. W ostatnich dniach do grona najemców dołączyła firma Fikołki, która w Nowej Stacji stworzy salę zabaw.

Gigantyczna strefa rozrywki to charakterystyczny element Nowej Stacji. Na szeroko rozumianą rozrywkę zostanie przeznaczona aż 1/5 powierzchni całego centrum. Oprócz kina i klubu fitness w Nowej Stacji powstanie nowoczesna sala zabaw z pracowniami edukacyjnymi. – Największe wrażenie na gościach robią sale tematyczne, przystosowane do organizacji zajęć naukowych i hobbystycznych. Profesjonalnie wyposażona Sala Kulinarna oraz Sala Eksperymentów z rzutnikiem i fiolkami to miejsce, w których dzieci w wieku 4-10 lat rozwijają własne pasje. Organizujemy w nich warsztaty kulinarne, małego naukowca, programowanie Minecraft, robotykę – wylicza Bertrand Jasiński, właściciel sieci Sal Zabaw Fikołki.

W Fikołkach powstanie kilkupoziomowa konstrukcja do zabawy, sale urodzinowe, strefa dla malucha oraz strefa dla rodziców z kawiarnią. Całość uzupełnią sale tematyczne, gdzie organizowane będą rozmaite warsztaty od kulinarnych, przez taneczne po naukowe. Pojawi się również ścianka wspinaczkowa oraz boisko do piłki. Dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym będą organizowane zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczne i intergracyjne.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.