Ruszyły zapisy na Bieg Wolności

Pruszków

Już po raz trzeci wystartuje pruszkowski Bieg Wolności. Impreza odbędzie się 29 maja, jednak zapisać się na nią można już teraz.

Dwie poprzednie edycje Biegu Wolności cieszyły się sporym zainteresowaniem. Nie tylko biegaczy, ale także kibiców, którzy gorącym dopingiem zagrzewali śmiałków do walki. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach, rywalizacja odbędzie się na dystansie 10 kilometrów. Nieważny jest wiek spróbować może każdy. Liczy się dobra zabawa i podjęcie wyzwania. W ramach Biegu Wolności odbędzie się również rywalizacja dzieci.
 
Trasa III Biegu Wolności została zorganizowana tak, aby zaprezentować najpiękniejsze zakątki Pruszkowa. Biegacze będą mieli do pokonania dziesięciokilometrowy odcinek. Początek trasy zlokalizowany będzie przy stadionie miejski, a następnie będzie się ciągnęła ulicami: Bohaterów Warszawy, Bolesława Prusa, Gordziałkowskiego, Polną, Armii Krajowej. Następnie uczestnicy wbiegną na wiadukt, a następnie trasa będzie prowadziła ulicami: Księcia Józefa, Żółkiewskiego, Dąbrowskiego, Sowińskiego, Cyklistów. Kolejnym punktem będzie obiegnięcie toru BGŻ Arena. Następnie ulicami: Andrzeja, Armii Krajowej, Lipową, Kraszewskiego i Hubala uczestnicy trafią do Parku Potulickich.

Wystartowała już rejestracja na III Bieg Wolności. Aby wziąć udział w biegowych zmaganiach należy wejść tu. Na tę chwilę zapisało się 41 osób, a to dopiero początek. Przecież bieg wystartuje 29 maja o godzinie 10.00. Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie ciekawych upominków.

Opłata startowa wynosi 50 zł, jednak cena ta obowiązuje do 30 kwietnia. Po upływie tego terminu za chęć udziału w biegowych zmaganiach trzeba będzie zapłacić 60 zł. Z kolei przed samymi zawodami już 70 zł.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.