Ruszyła rozbudowa Centrum Janki

Janki

Blisko 300 mln zł – tyle ma wynieść koszt rozbudowy centrum handlowego w Jankach. Pojawi się kolejnych 70 sklepów, a także parking podziemny.

O rozbudowie Centrum Janki mówiło się od dłuższego czasu. – Była u nas zgłaszana, jeśli chodzi o decyzje środowiskowe, rozbudowa centrum handlowego Janki. Miała być ona dwuetapowa – zdradza nam Andrzej Zaręba, wójt gminy Raszyn.

W bieżącym tygodniu na parkingu przed centrum pojawili się pracownicy, którzy demontowali dach nad chodnikiem prowadzącym do głównego wejścia. Na parkingu naziemnym zostanie wybudowana nowa część galerii, ale kierowcy nie muszą się martwić. Właściciele centrum planują stworzyć parking podziemny.

W związku z rozbudową powierzchnia centrum handlowego będzie wynosić blisko 100 tys. m kw. Pojawi się 70 nowych sklepów. Termin zakończenia inwestycji przewidziano na wiosnę 2019 roku.

Centrum Janki powstało w 1999 roku i stało się jednym z głównych punktów zakupowo-rozrywkowych w regionie. To nie tylko liczne sklepy i butiki, a także restauracje oraz multiplex Cinema City.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.