Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Bavi

Art. Sponsorowany

Tworząc przedszkole Bavi w Pęcicach staraliśmy się wykreować miejsce idealne dla dzieci, które zapewni idealny rozwój malucha, a jednocześnie pozwoli cieszyć się z uroków dzieciństwa.

Nauka przynosząca radość
W Bavi stawiamy na wysoką jakość nauczania w języku polskim i angielskim. Pomagamy dzieciom rozwijać talenty i pasje. Promujemy wychowanie przez sport. W naszym przedszkolu dzieci mogą korzystać z szerokiej gamy zajęć sportowych zachęcających do aktywności fizycznej. Zapewniamy dzieciom zabawę, edukację oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz profesjonalnych instruktorów sportowych.

Oferta Akademii Bavi stanowi uzupełnienie realizowanych programów. Bogaty pakiet zajęć dodatkowych obejmuje codzienne zajęcia z języka angielskiego, codzienne zajęcia sportowe, możliwość spotkań z muzyką i sztuką, udział w badaniach i eksperymentach oraz warsztatach tematycznych.

Praca to nasza pasja
Przedszkole Bavi powstało z pasji. Pasji do pracy z dziećmi. Bazujemy na doświadczeniu zdobytym w czasie prowadzenia dwujęzycznego przedszkola w Warszawie. To doświadczenie przenieśliśmy tu, do Pęcic. Wizją Bavi jest otwartość wobec dzieci i ich rodziców oraz przygotowanie dzieci do kolejnych etapów edukacji. Dbamy o to by nasze dzieci były otwarte, kulturalne oraz wrażliwe.

Przedszkole szyte na miarę
Przedszkole Bavi znajduje się na działce o powierzchni 10 tys. mkw. W nowoczesnym budynku znajduje się pięć sal dydaktycznych z zapleczem sanitarnym, aula oraz sala gimnastyczna. W placówce działa nasza własna kuchnia z profesjonalnym zapleczem i możliwością uwzględniania diet indywidualnych, eliminacyjnych.

Zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynku zostały zaprojektowane tak, by dzieci miały wygodną i bezpieczną przestrzeń do zabawy i nauki. Na terenie wokół przedszkola znajduje się plac zabaw, boiska sportowe oraz dwa korty do gry w tenisa, mini zoo oraz mały warzywniak.

Wygodny dojazd Nasze przedszkole mieści się przy drodze, która stanowi jedno z głównych połączeń drogowych między Warszawą a Pruszkowem, Komorowem, Pęcicami Małymi, Granicą. Dla rodziców jest to ogromne ułatwienie, zwłaszcza jeśli chodzi o przywiezienie i odebranie dziecka z przedszkola. Jednocześnie lokalizacja naszej placówki pozwala maluchom obcować z przyrodą wśród zwierząt i własnych upraw. Oprócz dużego terenu rekreacyjnego należącego do przedszkola w pobliżu znajduje się malowniczy zespół przyrodniczo-krajobrazowy Stawów Pęcickich.

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2020/2021.
Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!
Zadzwoń 737 374 241
Napisz: przedszkole@bavi.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.