Ruszają konsultacje społeczne w Michałowicach

Michałowice

Gmina Michałowice już niebawem dołączy do grona samorządów, które porządkują reklamy w przestrzeni publicznej. Już dziś ruszają konsultacje społeczne w sprawie tzw. uchwały krajobrazowej.

O założeniach uchwały szerzej pisaliśmy tutaj. Zakłada ona uporządkowanie i usystematyzowanie zasad dotyczących reklam w przestrzeni publicznej na terenie gminy. Od dziś (16 czerwca) do 30 czerwca każdy mieszkaniec może zgłaszać swoje opinie i sugestie w ramach konsultacji społecznych. Rozpoczną się one spotkaniem otwartym  o godz. 17.00 w Sali multimedialnej w Urzędzie Gminy Michałowice. Uwagi do projektu uchwały można zgłaszać przez formularz konsultacyjny online na stronie gminy Michałowice lub w wersji papierowej dostępnej w urzędzie. Do włączenia się w wypracowanie zapisów uchwały krajobrazowej zaprasza Wójt Gminy Michałowice – Małgorzata Pachecka. Ostateczny kształt dokumentu będzie zależeć przede wszystkim od mieszkańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.