Rozstrzygnięto przetarg na tereny zielone w Starej Wsi i Strzeniówce

Nadarzyn

Znamy wykonawcę, który zajmą się między innymi budową pumptracka w Starej Wsi i flowparku w Strzeniówce. Sprawdźcie ile to będzie kosztowało.

W ostatnim czasie gmina Nadarzyn inwestuje w tereny zielone. Nowe oblicze zyskał Pastewnik w Nadarzynie i zieleń w Wolicy. Pora rozpocząć kolejne prace i wszystko jest na dobrej drodze, bo udało się wybrać wykonawców dla zadań w Starej Wsi i Strzeniówce. Pierwszą i drugą częścią tego zadania zajmie się ta sama firma – PNP Development, mieszcząca się w Parolach.

Koszt prac w Strzeniówce to 710 tys. zł, natomiast w Starej wsi 290 tys. zł.

Pumptrack, czyli tor rowerowy, powstanie w Starej Wsi w rejonie ul. Tarniny i ul. Brwinowskiej, w zachodniej części działki. Zostanie doprowadzona do niego droga dojazdowa, wybudowane będą chodniki i parking.

Natomiast przy ul. Działkowej w Strzeniówce powstanie plac zabaw. Teren wokół niego zostanie ogrodzony, pojawi się bezpieczna nawierzchnia i zestaw certyfikowanych zabawek. Zaplanowano tam również budowę tzw. flowparku, jest to coś w rodzaju parku linowego z różnymi przeszkodami.

Maksymalny termin zakończenia wszystkich prac określono na 30 października tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.