Rozpoznajesz tych mężczyzn? Szuka ich policja

Michałowice

Policjanci z Michałowic poszukują dwóch osób podejrzewanych o kradzież w sklepie na stacji paliw przy ul. Regulskiej w Regułach.

Do zdarzenia doszło 12 grudnia, około godz. 16.00. – Nieustaleni dotąd mężczyźni zabrali artykuły spożywcze i alkoholowe ze sklepu znajdującego się na stacji paliw. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty w siedzibie jednostki przy ul. Kuchy 15 w Regułach – informuje asp. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

I dodaje: – Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji w Michałowicach dzwoniąc pod numer telefonu 22 60 46  745, osobiście lub  w formie elektronicznej pisząc  na adres: kpppruszkow@policja.waw.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.