Rozpoznajesz tę kobietę? Powiadom policję

Region

Grodziscy policjanci nadal poszukują kobiety, którą w październiku ubiegłego roku zarejestrowały kamery monitoringu na stacji metra w Warszawie. Może mieć ona związek ze śmiertelnym potrąceniem mężczyzny w Żabiej Woli.

Chodzi o wypadek, do którego doszło 14 października ubiegłego roku około 18.30 w Żabiej Woli. Zginął w nim 59-latek. – Funkcjonariusze dotarli do nagrań monitoringu, na którym widoczna jest kobieta informująca o zdarzeniu. Poszukujemy osoby widocznej na monitoringu nagranym tego samego dnia około 19.40 na stacji metra Wierzbno oraz przed 20.00 na stacji Racławicka w Warszawie. Osoba ta mogła brać udział w zdarzeniu lub może mieć istotne informacje na temat tego wypadku – informuje Katarzyna Zych, rzecznik prasowy grodziskiej komendy.

Przypomnijmy, że zwłoki mężczyzny zostały znalezione w sobotę 14 października po godz. 22.00 przy drodze K-8 w Żabiej Woli w okolicy przejścia dla pieszych.

Każdy kto rozpoznaje wskazaną na nagraniu kobietę, posiada informacje na temat wypadku lub poruszał się drogą K-8 w miejscu i czasie zdarzenia pojazdem wyposażonym w rejestrator video, proszony jest o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim ul. Bartniaka 19, tel. 22   755 60 10 (11,12,13) lub 997, e-mail: dyżurny.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci gwarantują zachowanie anonimowości.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.